Asia i Żaneta - Świnoujście 2009
webkowscy - portfolio
oferta projektowania stron www
hjgkhj

zaufali nam

W chwili obecnej w naszym portfolio znajduje się 117 projektów stron www.

nasze realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane projekty z naszego portfolio. Wszystkie nasze realizacje (117 projektów) dotępne są na naszej starej stronie internetowej pod adresem www.strony.stargard.pl. Zapraszamy do zapoznania się z całokształtem naszej twórczości.

Busy do Holandii, Belgii i Niemiec - Mankiewicz

Busy Mankiewicz, to przewoźnik, który swoją siedzibę ma w Toruniu. Firma oferuje swoim klientom nowoczesne, dobrze wyposażone busy na trasach z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii. Dla firmy z Torunia wykonaliśmy nowoczesną i przejrzystą responsywną stronę www zawierającą ofertę firmy, aktualności, obszar jej działania oraz dane kontaktowe... więcej»

Okna, drzwi, rolety, żaluzje czyli firma MIRAX z Gorzowa

Od dawna zajmowaliśmy się promocją strony www firmy MIRAX z Gorzowa Wielkopolskiego, która specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien z PCV, aluminium i drewna, a także drzwi, rolet, żaluzji itp. Niestety nie byliśmy autorem strony, którą się zajmowaliśmy. Teraz namówiliśmy kierownictwo firmy i wykonaliśmy nową witrynę, na której zna... więcej»

Świat Rozrywki Dziecięcej - dmuchańce, zamki i zjeżdżalnie dmuchane

Świat Rozrywki Dziecięcej, to firma zajmująca się obsługą imprez plenerowych. Firma oferuje zamki i zjeżdżalnie dmuchane, dmuchane place zabaw, baseny z piłkami, trampoliny i bungee oraz wiele innych atrakcji. Na stronie, którą wykonaliśmy znajdziecie informacje o firmie i jej ofercie, newsy, dane teleadresowe, a przede wszystkim rozbudowany, ... więcej»

Pensjonat AMBER w Kołobrzegu

To już drugi projekt, jaki wykonaliśmy dla pensjonatu AMBER. Na nowej stronie pensjonatu znalazła się oferta noclegów w Kołobrzegu, cennik, aktualności, galeria zdjęć oraz dane kontaktowe. Użyte technologie: XHTML, PHP, MySQL, javascript, CSS.... więcej»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następne »